Czym jest Cloud Token ?

 

To nic innego jak aplikacja na telefon służąca do przechowywania naszych kryptowalut.

Dlaczego warto właśnie na niej trzymać swoje krypto ?

W aplikacji tej możemy dodatkowo uruchomić inteligentnego bota JARVIS, który za nas wykonuje arbitraż na giełdach kryptowalut.

Dzięki temu nasz portfel codziennie powiększa się o około 0,32% a miesięcznie nawet o 12% z naszej inwestycji.

Dzienne naliczenia otrzymujemy w tokenie zwanym Cloud Token, który w każdej chwili możemy wymienić wewnątrz aplikacji na kryptowalutę ETH (etherum), albo czekać na wzrost ceny tego coina i dodatkowo zarobić na kursie.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna i bezobsługowa.

Osobiście zainwestowałem w ten biznes blisko 4 bitcoiny co po obecnym kursie daje ponad 80 000 złotych.

 

 

Dlaczego Cloud Token ?

 

Dlaczego CloudToken jest najlepszy spośród projektów typu „Zarabiaj w portfelu”. Jest pierwszym tak zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak Imtoken czy Trustwallet.

System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym.

Podstawowa działalność firmy, czyli czym się zajmuje?

Bot funkcjonuje w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
Bot JARVIS w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.

 

Czy możemy zarabiać na polecaniu Cloud Token ?

 

Oczywiście, że tak. Jedyny warunek jaki musimy spełnić aby czerpać zyski z budowania zespołu to posiadanie w bocie Jarvis minimum 500 dolarów pracujących.

Zarabiamy aż do 21 linii w dół w zależności od ilości posiadanych własnych partnerów biznesowych z inwestycją minimum 500 USD.

1 linia daje nam 100% naliczeń naszych partnerów biznesowych : zaprosiłeś Janka on codziennie zarabia 5 sztuk CTO dzięki temu Ty także otrzymujesz dodatkowe 5 CTO na swoje konto.

2 linia daje nam 50% naliczeń : warunek – sam musisz posiadać minimum 2 bezpośrednio zaproszonych do biznesu partnerów

Od linii 3 do 21 otrzymujemy 5% naliczeń – aby zarabiać z 10 linii należy posiadać 10 bezpośrednio zaproszonych partnerów do biznesu każdy po minimum 500 dolarów inwestycji własnej.

 

Budowanie struktury się opłaca 

 

Jeśli osiągniesz obrót struktury na poziomie $200k otrzymasz dodatkowe 5% i rangę C1.

Ranga C2: osiągnij 3 poleconych z rangą C1 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C2

Ranga C3: osiągnij 3 poleconych z rangą C2 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C3

Ranga C4: osiągnij 3 poleconych z rangą C3 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C4

Ranga C5: osiągnij 3 poleconych z rangą C4 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5%

 

Jak dokonać rejestracji ?

 

Pełną instrukcję znajdziesz na tym filmie – 

 

1. Pobierz aplikację ze strony (IOS lub Android) http://www.cloudtokenwallet.com/
2. Uruchom ją i kliknij „Utwórz konto”. Nie musimy ujawniać naszych prywatnych danych. Anonimowość jest jedną z podstawowych zasad CloudToken.3. Użyj kodu polecającego: 0398201479
4. Skonfiguruj hasło logowania i PIN transakcji
5. Teraz zobaczysz swój 16-cyfrowy identyfikator logowania i 6-cyfrowy kod PIN. Zalecam wykonanie zrzutu ekranu i zapisanie go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania.
6. Przepisz 12 memonicznych haseł w bezpieczne miejsce a następnie podaj je w aplikacji według takiej kolejności jaka została wyświetlona
7. Wybierz portfel, który chcesz zasilić i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go.
7. Przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić AI bota JARVIS.

UWAGA! Jeśli wyskoczy nam błąd Invalid Hash Value to musimy zmienić w ustawieniach telefonu język na angielski
8. Dodaj kwotę, którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania JARVIS AI (minimum 500 USD, kliknij przycisk MAX aby dodać całą kwotę).

 

Moja opinia o projekcie ?

 

Osobiście wszedłem w biznes 29 kwietnia 2019 czyli jeszcze w fazie Pre-lunch. Jak możesz zobaczyć na zdjęciach poniżej zainwestowałem w niego blisko 4 BTC. 

Aktualnie po tygodniu działania uzbierałem blisko 2000 sztuk CloudTokena, który obecnie wyceniony jest na 0,30 USD za sztukę. 

Mój zespół DolarsBusters liczy już 130 osób a suma zainwestowanych przez nich pieniędzy wynosi ponad 90 000 USD. 

 

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu koniecznie skontaktuj się ze mną za pośrednictwem Facebook : NAPISZ DO MNIE 

 

Przed inwestycją w projekt zapoznaj się z Notą Prawną.

 

 

Inwestycja prawie 4 BTC czyli ponad 80 000 złotych

Ponad 3000 sztuk CloudTokena zebrane w 7 dni
Inwestycja zespołu DolarsBusters ponad 90 000 USD
Cloud Token – ile zarobiłem w 21 dni od startu ?