zarabiaj w sieci

Zarabianie w sieci bez inwestycji jest możliwe, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące programu.

pracuj bez inwestycji jako partner

1. ILE ZAPŁACĘ ZA SZKOLENIE W PROGRAMIE ?

NIC –  SZKOLENIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, NIC CIĘ NIE KOSZTUJĘ PO ZA TWOIM CZASEM OCZYWIŚCIE.

2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY ?

TAK – Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ulicy Leszno 14, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000588980, posiadająca numer NIP: 527-27-51-881 i REGON: 363096183

3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM ?

TAK –  Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Swój przychód uzyskujesz z tytułu umowy najmu lub dzierżawy. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów,
o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej.
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
– zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z  odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia.

4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ ?

Swój pierwszy dochód uzyskasz, już po zakończeniu 4 etapu szkolenia – szkolenie zajmie Ci  maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki poświęcisz na jego ukończenie to maksymalnie 8 godzin pracy łącznie. (tak dokładnie, wystarczy jedna tradycyjna dniówka!)

5. DLACZEGO MUSZĘ PODAWAĆ PODCZAS REJESTRACJI W PROGRAMIE SWÓJ PESEL I NUMER KONTA ?

Pesel podajesz po to aby firma mogła wystawić Ci rachunek oraz dlatego, żeby nikt nie mógł założyć konta na Twoje dane.
Natomiast numer konta niezbędny jest do wypłat, w końcu jesteśmy tu po to, aby zarabiać i firma musi mieć możliwość wypłaty środków za Twą pracę.

6. KIEDY OTRZYMAM PIERWSZĄ WYPŁATĘ ?

Jak pisaliśmy w punkcie 4 swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc wszystkie etapy szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności, z reguły trwa to od miesiąca do trzech miesięcy.

7. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W TRAKCIE SZKOLENIA, BĄDŹ PO NIM,  Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY ?

TAK – oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

8. CZY JAK ZAKOŃCZĘ PODSTAWOWE SZKOLENIE MOGĘ NADAL ZARABIAĆ ?

TAK – Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowałem specjalne szkolenie z Automatyzacji Biznesu w którym nauczę go jak polecać produkty innym i jakich narzędzi do tego używać, by efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze.

9. CZY SZKOLENIE Z PROGRAMU JEST  BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA ?

NIE – nasz program przeznaczony jest dla każdego kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś!

Gdybyś miał(a) dodatkowe pytania na tematy związane z zarabianiem bez inwestycji, zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną.
Chętnie udzielę odpowiedzi na każde Twoje pytanie czy wątpliwości